Basic services

Geography of transportation

Our guarantees
for the delivery of goods

Our advantages

All inclusive

Our services start from the moment of finding the right product to the transfer of the cargo into Customer’s hands under his door.

24/7 Customer Support

Our employees are constantly in touch with the Client, any day of the week - we have no Holidays or Weekends. Getting advice on your cargo - at any time.

Wide geography of shipments and types of deliveries

We deliver goods from 100 countries of the World. Any type of delivery: air / sea / auto or combined, which is the most optimal.

Competitive
and fixed rates

We are working on the optimal combined type of cargo delivery to the end point in terms of tariff. We give the goods to the Customer’s hands, without changing the originally announced rate.

Professional team

We are the group of high-class specialists with 9 years experience. In our ranks there are customs brokers in Odessa and Kiev, logisticians and foreign trade managers who care about himself reputation.

Guarantees

Material responsibility for the integrity of the goods, the observance of delivery times and the unchanged pre-bid.

Обсяги міжнародних вантажоперевезень зростають високими темпами, і компанії, що працюють на цьому ринку, пропонують своїм клієнтам широкий перелік різноманітних послуг. Втім, далеко не у кожній спеціалізованій компанії можна знайти справді вигідні умови, гарантовано при цьому отримавши високу якість сервісу.

Замовляючи міжнародну доставку вантажу в Україну на сайті rastamogka.net, навіть найвибагливіший підприємець гарантовано залишиться задоволеним рівнем професіоналізму. Компанія постачає вантажі з таких країн, як: Китай, Корея, Японія, Індія, Голландія, Німеччина, Бельгія, Індонезія, Малайзія, Польща, Пакистан та багато інших. Причому не лише доставляючи товари, а й оформляючи на них усі необхідні митні документи. Клієнт, що отримує послугу у форматі «під ключ», може заощадити чимало сил і нервів, довіривши всі роботи професіоналам.

Основні переваги співпраці з компанією

Професіонали високого класу досконало відточили кожен аспект своєї роботи та готові надати своїм клієнтам такі гарантії:

Співпрацювати з виробниками з далеких країн завжди було ризиковано, і випадки обману при цьому не є рідкістю. Спеціально для цього в компанії запровадили послугу інспектування виробництва, в рамках якого агенти виїжджають на завод та перевіряють відповідність роботи та якості товару заявленим параметрам. Такі агенти діють у Китаї, Кореї та Японії, і гарантують, що клієнт не відправить гроші незрозуміло комусь, а також не купить «кота в мішку».

Команда висококласних фахівців працює на ринку вже понад 9 років і змогла створити найкомфортніші умови співпраці з клієнтом. Персональний менеджер вестиме всі етапи логічного і митного процесу, а також охоче відповість на питання, що з'являються у замовника.